Notice 2.6.1


Skrypt katalogu firm EMPRESA2

[Produkty] Elektronika > Internet > Skrypty i strony www

Skrypt katalogu firm EMPRESA2
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2 Skrypt katalogu firm EMPRESA2

Opublikowano: 12-08-2019 | Wygaśnie: 11-08-2020

Wyświetleń: 10 (unikalne: 10)


Dzięki  Empresa2 stworzysz własną stronę www z katalogiem firm.
Skrypt zawiera wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę oraz dużą ilość opcji przydatnych przy dodawaniu firm. Administrator strony otrzymuje Panel Administracyjny, w którym może dokonywać zmian wielu opcji konfiguracyjnych. Strona dostępna jest w kilku wersjach językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 umożliwia stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego lub międzynarodowego w dosłownie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych oraz wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich lub międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie i regiony.
Skrypt wyróżnia się spośród innych skryptów katalogów firm intuicyjnym interfejsem i różnego rodzaju opcjami zarabiania.
Możesz zarabiać w portalu dzięki ustaleniu opłat za dodawanie czy też promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z dodatkowego sposobu na pasywny zarobek, czyli z dodania reklam na stronę – np. reklam z programów partnerskich, z Google AdSense lub prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do najnowszych standardów SEO, posiada też automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal oraz Przelewy24. 
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych portalach katalogów firm – i to zarówno dla wszystkich użytkowników, jak i dla administratora strony. 
Skrypt katalogu firm Empresa2 został napisany zgodnie z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki czemu korzystając z niego można znacznie łatwiej uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html


captcha


Podobne ogłoszenia
Miejsca noclegowe Sejour.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
Back to top